Sigortalı Nakliyat

Nakliyat hizmetlerinde profesyonel standartların yakalanması ile eşyaların zarar görmediği, gecikme ve aksiliklerin söz konusu olmadığı bir taşınma gerçekleştirilebiliyor. Firmamız Çayırova Nakliyat, uzun yıllardır başkent Ankara’da dünya standartlarına nakliyat hizmetleri ile siz değerli Ankaralılara eşyalarını güvenle taşıyabilme imkanı veriyor. Firmamız Ankara genelinde hem şehir içi hem de şehirler arası taşınmalarınız için Ankara sigortalı nakliyat hizmetleri sunuyor. Firmamızın sunmuş olduğu nakliyat sigortalı hizmetleri ile birlikte artık eşyalarınızı son derece güvenli bir şekilde yeni adresinize taşıyabilirsiniz. Özellikle de her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile çalışmalarımızı yönlendiriyoruz. Böylelikle siz değerli müşterilerimizin eşyalarının taşınması sırasındaki tüm olumsuzluklara karşı sorumluluğu alıyoruz.

Ankara Sigortalı Nakliyat Nedir?

Ev veya ofis eşyalarının taşınması sırasında çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalınabiliyor. Firmamız almış olduğu güvenlik önlemleri ve yanı sıra yüksek kalitedeki hizmet standartları ile eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını güvence ediyor. Herhangi bir şekilde alınan güvenlik önlemlerine rağmen eşyalarınızın zarar görmesi durumunda ise asla sizi mağdur etmiyor. Bunun için nakliyat sigortası kullanıyoruz. Firmamız, yasal olarak eşyalarınızı güvence altına alınması maksadı ile hizmetlerini Ankara sigortalı nakliyat olarak sunmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın taşınması sırasında hasar görmesi, kaybolması veya çalınması durumunda kesinlikle sizin mağduriyet yaşamamanızı güvence ediyoruz. Eşyalarınızı güvenlik amaçlı olarak gerçekleştirdiğimiz paketleme işleminden itibaren, yeni adresinizde paketlerinden çıkartılana kadar olan süreci sigorta kapsamına almaktayız.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Profesyonel ve kurumsal olarak sunduğumuz Ankara sigortalı nakliyat hizmetlerimizde sigorta sizlere ek maliyet teşkil etmemektedir. Bununla birlikte taşıdığımız tüm eşyalarınız sigortamız kapsamına alınmaktadır. Özellikle de eşyalarınızın yasal olarak güvence altına alınmasını sağlayan sigorta uygulamamız için ekspertiz çalışması gerçekleştiriyoruz. Nakliyat sözleşmesini hazırlamadan önce ekiplerimiz tarafından eşyalarınızın tüm ayrıntılarını belirlemek üzere ekspertiz çalışması gerçekleştiriyoruz. Üstelik bu ekspertiz uygulamalarını tamamen ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz. Firmamız ile iletişim geçerek, anında ücretsiz ekspertiz hizmetinden herhangi bir koşul olmadan yararlanabilirsiniz. Ekspertiz çalışması ile eşyalarınızın miktarı, boyut, şekil ve ağırlık gibi özellikleri şeklindeki detayları belirliyoruz. Böylelikle sigortalı nakliyat hizmet sözleşmesi kapsamında tüm eşyalarınıza ayrıntılı olarak yer veriyoruz.

Whatsapp'a Geç
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?