Parça Eşya Taşımacılığı

Eşya taşıma hizmetlerinde farklı çözümler sunarak, siz değerli müşterilerimizin en kaliteli nakliye hizmetlerinden en ekonomik şekilde yararlanmanıza yardımcı oluyoruz. Firmamız, eşyalarınızın taşınması sürecinde her zaman dikkatli ve titiz bir çalışma gerçekleştiriyor. Çayırova Nakliyat olarak, eşyalarınızın taşınmasına istinaden mevcut olan özel durumlarınızı da göz önünde bulunduruyoruz. Bu özel durumlardan birisi olan az sayıdaki eşyalarınız için tam kapsamlı bir evden eve nakliyat hizmeti almak durumunda kalmanızdır. Böyle bir durumun oluşturabileceği gereksiz yüklü maliyetleri önleyebilmek adına Ankara parça eşya taşıma hizmetleri sunuyor. Tüm Ankara ilçelerinde bireysel ya da kurumsal tüm az sayıdaki taşınacak eşyanız için bu hizmetimize başvuruda bulunabilirsiniz.

Ankara Sigortalı Parça Eşya Taşıma

Her zaman şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışına sahip olan firmamız Çayırova Nakliyat, Ankara parça eşya taşıma hizmetlerinde de siz değerli müşterilerimize sigortalı faaliyet vermektedir. Eşyalarınız standart evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi özel olarak ambalajlama paketleri ile paketlenmektedir. Bu aşamadan itibaren de firmamız tarafından sigorta kapsamına alınmaktadır. Böylelikle parça eşya taşımacılığı da olsa bize emanet etmiş olduğu eşyalarınızın tüm sorumluluğunu yasal olarak da üstleniyoruz. Dolayısı ile taşıma işlemlerimiz sırasında eşyalarınızın zarar görmesi, kaybolması, karışması veya çalınması gibi olumsuz durumlarda kesinlikle mağduriyet yaşamamanızı sağlıyoruz.

Ankara Parça Eşya Taşıma Nasıl Olur?

Ankara parça eşya taşıma hizmetlerimiz kapsamında özel olarak dizayn edilen nakliye araçlarımızı kullanıyoruz. Geniş nakliye aracı filomuzda bulunan parça eşya taşımacılığına özel nakliye araçlarımızda birden fazla müşterimizin eşyasını aynı anda taşıyoruz. Bu şekilde büyük bir nakliye aracına az sayıdaki eşya için ek ücret ödemek durumunda kalmıyorsunuz. Daha ekonomik bir şekilde taşınmanıza yardımcı olan parça eşya taşımacılığı hizmetimizde sizinle aynı güzergahta taşınacak diğer müşterilerimizin eşyalarını aynı araçta taşıyoruz. Güzergaha göre nakliye aracımızdaki özel/ayrı bölmelere eşyalarınızı yüklüyoruz. Daha sonra eşyalarınızın teslimatını güzergahtaki konum önceliğine dikkat ederek, sırasıyla gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hem ekonomik hem de hızlı bir şekilde az sayıdaki eşyanızı hem şehir içi hem de şehirler arası olacak şekilde Ankara’da firmamız Çayırova Nakliyat aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp'a Geç
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?