Eşya Paketleme

Taşınmak durumunda kaldığınızda en önemli hususların başında eşyalarınızın güvenliği geliyor. Evinizdeki veya ofisinizdeki eşyaların zarar görmeden, en güvenli şekilde yeni adreslerine nakliyesinin gerçekleştirilmesi firmamız Çayırova Nakliyat için en temel önceliklerden birisidir. Bu nedenle firma olarak başkent Ankara genelinde nakliyat hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize taşıma öncesinde eşya paketleme hizmeti sunuyor. Eşyaların nitelik ve nicelik özelliklerine uygun olarak, uzman ve deneyimli personellerimizce paketleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde eşyalarınızın taşıma esnasında karşı karşıya kalabileceği tüm risklere karşı dinamik olarak koruma altına alınmasını sağlıyoruz. Özellikle uygun olmayan ya da hiçbir ambalajlama malzemesinin kullanılmaması eşyaların taşıma esnasında muhakkak zarar görmesine yol açabilir.

Kaliteli Ambalajlama Malzemeleri

Eşya paketleme hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızın her birine özel ambalajlama malzemeleri kullanıyoruz. Kullandığımız tüm ambalajlama malzemeleri sadece eşya paketlemek üzere üretilmiş olan yeni nesil teknoloji ürünü cihazlardır. Özellikle de yüksek kalite standartlarında üretilmiş olan ambalajlama malzemeleri dışarıdan gelebilecek darbelere karşı yüksek dayanıklılık göstermektedir. Bu şekilde eşyalarınızın düşme, çarpma ve üzerine baskı gelmesi gibi her türlü tehlikeli duruma karşı koruma altında olmasını sağlamaktadır. Eşyalarınızın niteliklerine uygun olarak kullandığımız ambalajlama malzemeleri sayesinde eşyalarınızın ayrıca su, toz ve kir gibi tehlikelere karşı da dinamik bir şekilde koruma altında tutulmasını sağlıyoruz. Böylelikle eşyalarınız artık çok daha güvenli ve çok daha kaliteli bir şekilde yeni adresinize taşınmaktadır.

Eşyalarınıza Özel Ambalajlama Malzemeleri

Her bir eşyanız için özel olarak eşya paketleme çalışması yürütüyoruz. Bu çalışmalarında en uygun koşullarda gerçekleştirilmesi maksadı ile firmamız Çayırova Nakliyat tarafından tüm müşterilerimiz için ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Tamamen ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın boyut, şekil, ağırlık ve nicelik gibi bilgilerini kapsamlı olarak ediniyoruz. Bu sayede eşyalarınız için en uygun olan ambalajlama malzemesini tespit ederek, nakliye gününde bu malzemeler tam donanımlı olarak hazır bulunabiliyor. Ayrıca eşya paketlemeleri uzman personellerimiz tarafından son derece hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlanmaktadır. Bu sayede taşınırken en zorlu aşamalardan birisi olan eşyaların paketlenmesi sürecini çok kolay bir şekilde atlatabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Whatsapp'a Geç
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?