Asansörlü Nakliyat

Teknolojinin hızla geliştiği 21.yüzyılda firmamız Ankara’da uzun yıllardır sürdürdüğü nakliyat hizmetlerinde de bu gelişime entegrasyonu başarıyla gerçekleştiriyor. Çayırova Nakliyat olarak Ankara genelinde tüm tüketicilerimizin en kaliteli ve en modern hizmetleri alabilmesine büyük bir önem veriyoruz. Bu yüzden de eşyalarınızın taşınması sırasında ihtiyaç duyduğunuz her türlü işlem ve konuda her zaman en yeni teknolojiyi kullanıyoruz. Bunlardan birisi de Ankara asansörlü nakliyat hizmetlerimizdir. Ankara gibi büyük ve son derece gelişmiş bir şehirdeki yoğun nüfusun yapılaşmada getirmiş olduğu çeşitli sorunlar söz konusu olabiliyor. Yüksek katlı yapılaşmanın yoğun olduğu Ankara’da eşyaların taşınması zorlu olabiliyor. Ancak asansörlü nakliye araçları ile ne kadar yüksek katlı binalar olursa olsun hem zaman kaybetmeden hem de eşyaların güvenliğini riske etmeden eşyalarınızı taşımaktayız.

Ankara Asansörlü Nakliyat Çözümleri

Ankara asansörlü nakliyat hizmetlerimiz ile tüm eşyalarınızı son derece güvenli bir şekilde taşıyabiliyoruz. Yoğun nüfusun bulunduğu Ankara’daki yüksek katlı binalarda ikamet eden veya bu tipteki binalara taşınacak müşterilerimiz için asansörlü nakliye araçlarımızı kullanıyoruz. Geniş nakliye aracı filomuzda yer alan asansörlü nakliye araçlarımız ile eşyalarınız güvenle taşınıyor. Özellikle de yüksek katlı binalarda asansörün kullanılamaması veya taşınmasının fazla zaman alması yada risk faktörlerini arttırması durumunda asansörlü nakliye aracını kullanıyoruz. Binanın dış cephesine modüler ve portatif olarak kuracağımız asansörlü nakliye aracımızın asansörüyle bu tip faktörleri devre dışı bırakıyoruz. Çünkü eşyalarınızı bina dışından pencere veya balkon üzerinden indiriyor veya yüklüyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz Uygulaması

Ankara asansörlü nakliyat hizmetlerimiz kapsamında ücretsiz ekspertiz desteğimizde bulunuyor. Profesyonel hizmet anlayışımız çerçevesinde sunduğumuz ekspertiz uygulaması ile taşınma sürecini daha net şekilde planlayabiliyoruz. Özellikle de eşyalarınızın niteliklerine uygun ambalajlama malzemeleri ile asansörlü nakliye aracı gerekliliğini belirliyoruz. Bu şekilde hem daha güvenli ve daha hızlı hem de daha ekonomik bir şekilde profesyonel standartlarda eşyalarınızı taşımanıza yardımcı oluyoruz. Asansörlü nakliye araçlarımız teknik özellikleri ve kapasiteleri açısından farklı modellere sahiptir. Bu çerçevede tam olarak ihtiyacınızla uyumlu olan asansörlü nakliye aracını ekspertiz çalışmasıyla belirleyerek, size en ekonomik şekilde hizmet verebilmekteyiz. Üstelik tüm nakliyat hizmetlerimizde sigorta desteğimizden de faydalanabilirsiniz.

Whatsapp'a Geç
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?