Eşya Depolama

Evde veya ofiste yer alan kullanım dışı durumda bulunan eşyaların gereksiz yer kaplamasına Ankara’nın en büyük Ankara eşya depolama firması olarak profesyonel çözümler oluşturuyoruz. Tüm eşyalarınız için ihtiyaç duyduğunuz muhafaza alanını profesyonel standartlara uygun olarak sağlamaktayız. Başkent Ankara’da hazırlamış olduğumuz son derece kapsamlı ve modernize depo alanlarımızda eşyalarınızı sizin adınıza güvenle muhafaza ediyoruz. Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz bu alandaki ihtiyaçlarınız için hem ekonomik hem de modern çözümler sunabilme gayreti içerisindeyiz. Evinizde ya da ofisinizde kullanım dışı olduğu gibi gereksiz yer kaplayan tüm eşyalarınızı depolarımız aracılığıyla hem güvenli hem de pratik bir şekilde saklayabilirsiniz.

Ankara Sigortalı Eşya Depolama

Ankara’da uzun yıllardır faaliyet gösteren ve sektöründeki gelişime önemli katkılar sağlayan Ankara eşya depolama firmamız Çayırova Nakliyat, siz değerli müşterilerimiz için dünya standartlarında hizmet kalitesini oluşturuyor. Depolarımıza muhafaza edilmesi maksadı ile koyacağınız her bir eşyanız resmi olarak sigorta kapsamına alınmaktadır. Her yönden güvenliği bizim sorumluluğumuzda olan eşyalarınızın, depolarımızda bulunduğu süre içerisinde herhangi bir olumsuzlukla karşı karşıya kalması durumunda mağduriyet yaşamamanızı güvence ediyoruz. Bunun içinde depomuzda muhafaza edilen her bir eşyanızı tek tek sigortalamaktayız. Böylelikle tüm eşyalarınız depolama sözleşmesine ek olarak özel depolama sigortası ile yasal statüde de güvence altına alınmaktadır.

Güvenlikli Ankara Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalarınızı tıpkı kendi eşyalarımıza gösterdiğimiz titizlik ve özenle muhafaza etmeye önem gösteriyoruz. Birinci önceliğimiz olan eşyalarınızın güvenliği için Ankara eşya depolama alanlarımızda gerekli olan tüm koşulları oluşturmaya özen gösteriyoruz. Eşyalarınızın güvenliğini riske edebilecek her nitelikteki unsura karşı en modern sistemlerle gerekli olan önlemleri alıyoruz. Su baskını ve yangın gibi afetlerin yanı sıra hırsızlık gibi olumsuz etkenlere karşı da en gelişmiş teknolojik sistemleri kullanıyoruz. Tamamen hijyenik ve steril olarak hazırlanan depolarımızda müşterilerimizin eşyalarını ayrı odalar içerisinde muhafaza ediyoruz. Bununla birlikte özel havalandırma sistemleri, gelişmiş kamera ve alarm sistemleri ile fiziki güvenliği de dinamik bir şekilde sağlıyoruz. Aynı zamanda da özel güvenlik personellerimiz ile de aktif bir güvenlik kriterini siz değerli müşterilerimize her daim sunabilmekteyiz.

Whatsapp'a Geç
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?