Blog

Etimesgut evden eve nakliyat

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin başkenti Ankara’nın en büyük ve en hareketli ilçelerinden Etimesgut’ta ikamet eden ve taşınmak durumunda kalanlar için profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Etimesgut ilçesi içinde veya diğer Ankara ilçelerine yapacağınız taşınma işlemleri için uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimiz ile dünya standartlarına uygun yanıtlar veriyoruz. Nakliye hizmetleri alanında eğitimli ve tecrübeli taşıma personellerimiz ile eşyalarınızın yeni adresinize güvenle taşınmasında sorumluluk üstleniyoruz. Etimesgut evden eve nakliyat firmamız Çayırova Nakliyat, uzun yıllardır tüm bireysel müşterilerinin eşyalarını güvenle yeni adreslerine taşımaktadır. Müşterilerimizin maddi ve manevi en değerli eşyalarını taşıdığımızın bilincinde hizmetlerimizi şekillendiriyoruz. Bu nedenle de Etimesgut ilçesi genelinde uzun yıllardır son derece yoğun şekilde tercih edilen evden eve nakliyat firması konumunda bulunuyoruz.

Etimesgut Güvenilir Evden Eve Nakliyat

Firmamız kurulduğu günden bu yana maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Bu nedenle de tüm çalışmalarımızda her zaman birinci önceliğimizi eşyalarınızın güvenliğine ve programlı bir nakliyeye veriyoruz. Özellikle de eşyaların hiçbir zarar görmeden, evden eve nakliyat süreci için belirlenen programa uygun olarak yeni adresine taşımamızı sağlayacak yöntem ve sistemleri kullanıyoruz. Etimesgut evden eve nakliyat hizmetlerimiz çerçevesinde de bunu sağlayabilmek için birinci sınıf kalitede paketleme malzemeleri, asansörlü nakliye araçları gibi teknolojinin en önemli yeniliklerinden faydalanıyoruz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerimizi Etimesgut ilçesi genelinde sigortalı olarak sunuyoruz. Eşyalarınızın firmamız sorumluluğu altında bulunduğu nakliye sürecinde zarar görmesinin kesinlikle size mağduriyet yaratmaması için çalışıyoruz. Bunun içinde tüm haklarınızı yasal olarak güvence altına alacak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Etimesgut evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında öncelikle tüm eşyalarınızı kayıt altına alacak şekilde ekspertiz raporu hazırlıyoruz. Daha sonra bu rapor doğrultusunda evden eve nakliyat sözleşmesi hazırlıyoruz. Bu sözleşmeye ek olarak da tüm eşyalarınızı sigorta kapsamına alıyoruz. Firmamızın evden eve nakliyat sigortası kapsamı personellerimizin eşyalarınızı paketlemesiyle birlikte başlayarak, yeni adresinizde paketlerinden çıkartılmasına dek sürmektedir. Bu şekilde firmamız sorumluluğu altında olduğu tüm nakliye sürecinde eşyalarınızın güvenliğinden endişe etmek durumunda kalmıyorsunuz.

Bu gönderiyi paylaş

Whatsapp'a Geç
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?