Blog

Keçiören evden eve nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Ankara’nın en önemli merkezlerinden birisi olan Keçiören’de taşınmak durumunda kalan kişiler için profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Uzman ekiplerimiz, modernize edilmiş altyapımız ve maksimum müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin eşyalarını taşıyoruz. Bu taşıma işlemlerinin titiz bir şekilde gerçekleştirilmesine önem veriyoruz. Bunun içinde tıpkı kendi eşyalarımızı taşırmış gibi müşterilerimizin eşyalarını aynı hassasiyetle taşıyoruz. Keçiören evden eve nakliyat hizmeti ihtiyaçlarınız için dinamik kadromuz ve gelişmiş altyapımız ile geniş perspektifte hizmet vermeye devam ediyoruz.

Eşyalarınızı Özenle Paketliyoruz

Evden eve nakliyat hizmet sunumu öncesinde eksperlerimiz ile evinizdeki tüm eşyalarınız için ön inceleme gerçekleştiriyoruz. Yapılan inceleme doğrultusunda da özel bir ekspertiz raporu hazırlıyoruz. Bu rapora göre de Keçiören evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında gerekli olan ambalajlama malzemelerini tespit ederek, nakliye günü hazır bulunduruyoruz. Uzman taşıma personellerimiz tarafından eşyalarınızın boyut, şekil, ağırlık ve nicelik gibi kriterlerine uygun şekilde ambalajlama işlemlerini tamamlıyoruz. Bu sayede taşıma sırasında meydana gelebilecek düşme, çarpma, üzerine baskı gelmesi, ıslanma vb. tüm olumsuz durumlara karşı eşyalarınız güven altında olmaktadır. Özellikle de eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınması noktasında en kaliteli malzemelerden üretilmiş olan paketleme malzemelerini kullanıyoruz. Mutfak eşyaları başta olmak üzere tüm kırılacak eşyalarınız için özel nitelikte ambalajları kullanıyoruz. Bununla birlikte mobilyalarınız ve beyaz eşya ürünleriniz içinde özel bir ürün kullanımını gerçekleştiriyoruz.

Sigortalı Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınız için özel bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Tüm eşyalarınızı kurumsal hizmet ilkelerine bağlı kalacak biçimde yeni adreslerine taşımaya özen gösteriyoruz. Özellikle de eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi, kaybolması, çalınması veya karıştırılması durumunda kesinlikle mağduriyet yaşamamanızı sağlayacak önlemler alıyoruz. Bu önlemler arasında da ekspertiz raporu ile kayıt altına aldığımız tüm eşyalarınızı nakliye süreci boyunca sigortalıyoruz. Dolayısıyla tüm evden eve nakliyat hizmetimiz süresince eşyalarınız firmamız sorumluluğuna alınarak, yasal olarak güvence altında tutulmaktadır. Profesyonel ve hızlı evden eve nakliyat hizmetlerimizden kaliteden ödün vermeden en ekonomik şekilde yararlanabilmek için Keçiören ilçesinde 7/24 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Whatsapp'a Geç
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?