Şehir İçi Nakliyat

Evden eve taşınma işlemlerinde profesyonel hizmetlerin tercih edilmesi hem güvenli hem de kaliteli olduğu kadar oldukça ekonomik olacaktır. Profesyonel hizmetlerin tercih edilmesinin maliyetli olacağı düşünülüyor olsa da imece usulü taşımaların yarattığı sorunlara bağlı maliyetler ve masraflar daha fazla pahalı hale gelmesine neden oluyor. Firmamız Türkiye’nin başkenti Ankara’da Ankara şehir içi nakliyat hizmetleri ile profesyonel çözümleri en ekonomik şekilde sunmaktadır. Tüm müşterilerimizin eşyalarının kaliteden ödün verilmeden ekonomik biçimde yeni adreslerine taşıyoruz. Uzman kadromuz, geniş nakliye altyapımız ve modernize sistemlerimiz ile Ankara’da şehir içi taşınmalarınız için özel çözümler oluşturuyoruz.

Şehir İçi Nakliyat Özel Ambalajlama Uygulaması

Ankara’da nakliyat sektörüne yön verecek devrim niteliğindeki yeniliklerin öncüsü olan firmamız Çayırova Nakliyat, Ankara şehir içi nakliyat çalışmalarında en yeni teknolojileri kullanmaktadır. Eşyalarınızın güvenliğini birinci önceliğimiz olarak tutuyoruz. Bu doğrultuda da eşyalarınızın nakliyesini güvenle yapabilmek için özel ambalajlama malzemeleri ile paketlemekteyiz. Eşyalarınızın nitelik, nicelik ve diğer detaylarına göre en uygun olan ambalajlama malzemelerini kullanıyoruz. Bu şekilde uygun olmayan ambalajlama malzemelerinin yetersizliği veya açıkları nedeni ile eşyalarınızın zarar görmesi gibi bir durumun söz konusu olmamasını sağlıyoruz. Eşyalarınız için özel olarak dizayn edilen tüm ambalajlama malzemelerini tüm müşterilerimize sıfır olarak kullanıyoruz. Bu şekilde hijyen ve temizlik koşulları açısından da müşterilerimize en iyisini sunabilmekteyiz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Firmamız Çayırova Nakliyat, Ankara şehir içi nakliyat hizmeti ihtiyaçlarınızda öncelikli olarak ekspertiz çalışması gerçekleştirmektedir. Üstelik ekspertiz uygulamalarımızın tamamı ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Firmamızın uzman eksperleri tarafından şehir içi nakliyatta taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın miktar ve özellikleri, taşınacak güzergahta taşımayı etkileyecek tüm detayları belirlemektedir. Hazırlanan rapor ekspertiz raporu sayesinde nakliyat sözleşmesi onaylanır ise randevu tarih ve saatinde tam donanımlı olarak hazır bulunabiliyor. Böylelikle gecikme ya da aksiliklerin ortaya çıkmamasını güvence edebiliyoruz. Eşyalarınız için gereken ambalajlama malzemeleri, taşıma personeli sayısı ve nakliye aracı tipi gibi tüm detayları bu ekspertiz raporu ile belirleyebiliyoruz. Böylelikle firmamız, taşıma tarih ve saatinde tam donanımlı olarak adresinizde hazır olarak bulunabilmektedir.

Whatsapp'a Geç
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?