Hakkımızda

21.yüzyıl dünyasında kurumsal ve profesyonel bir hizmet sektörü haline gelen nakliyat sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Başkent Ankara genelindeki tüm ilçelere ve yanı sıra Türkiye’nin tüm illerine hızlı, güvenilir ve profesyonel standartlarda nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Bu şekilde oldukça zorlu olan taşınma sürecinin son derece pratik ve kolay bir şekilde atlatılabilmesine yardımcı oluyor. Eşyaların sıkça zarar gördüğü, ciddi mağduriyetlerin yaşanmasına neden olduğu nakliyat sektöründe, Çayırova Nakliyat olarak profesyonel Ankara evden eve nakliyat hizmetleri ile çözüm sağlıyoruz. Uzman ekiplerimiz, gelişmiş ve modern altyapımız ile birlikte tüm müşterilerimizin eşyalarını son derece özel bir şekilde yeni adreslerine taşıyoruz.

Ankara genelinde uzun yıllardan bu yana kesintisiz olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm müşterilerimizin Ankara evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, eşya depolama ve eşya paketleme gibi hizmet ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Bu şekilde tüm müşterilerimizin kendi durum ve koşullarına göre en uygun olan nakliyat hizmetini almasını sağlıyoruz. Özellikle de müşterilerimizin bulundukları kat sayısı, taşınacak eşyalarının yoğunluğu ve diğer faktörler standart bir Ankara evden eve nakliyat hizmetini yetersiz bırakmaktadır. Bu yüzden Çayırova nakliyat olarak tüm nakliyat hizmetlerimizde müşterilerimize özel bir çalışma planlaması gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle de müşterilerimizin eşyalarının son derece güvenli ve sorunsuz olarak en ekonomik şekilde yeni adreslerine nakliyesini sağlayabilmekteyiz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Müşterilerimizin her biri için özel bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. Bunu  sağlayabilmek amacı ile kurumsal veya bireysel tüm müşterilerimizin talepleri doğrultusunda uzman kadromuzla ekspertiz hizmeti sağlıyoruz. Ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklı bir çalışma gerçekleştirebiliyor. En yeni teknolojileri de hizmetlerimiz dahilinde kullanıyoruz. Özellikle de müşterilerimizin eşyalarının durumu ve diğer taşıma kriterlerine göre en asansörlü nakliye araçları gibi özel sistemlerimiz bulunuyor. Tüm taşıma ekiplerimiz alanlarında uzman ve deneyim sahibi olan nakliye personellerinden oluşmaktadır. Marangoz, tesisatçı, elektrikçi gibi özel uzmanlıkları bulunan personellerimiz ile tüm eşyalarınızı güvenle yeni adresinize taşıyoruz. Nakliyat sözleşmesi ve özel sigorta uygulamaları gibi müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile başkent Ankara’da faaliyet gösteriyoruz.

Whatsapp'a Geç
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?