Bir evin taşınması, insanların hayatlarında sadece birkaç kez yaptıkları bir şey olsa da, bu birkaç kez ciddi stres, fiziksel güç ve finansal drenaj gelir. Bu süre zarfında hasarlı ürünlerden kaçırılan son teslim tarihlerine kadar çok şey yanlış gidebilir ve ofisinizi yeniden konumlandırıyorsanız, işiniz de kaçırılabilir.

Nakliyat uzmanları bu konuda çok yardımcı oluyor. Ev Taşımacılığı ile gelen stresten kurtulmak ve profesyonellerin ellerinde bırakmak çok güzel. Ancak, her şeyde olduğu gibi, iyi bir taşeron kullanmak istersiniz, ve hala bir şey olduğu gibi, piyasada uzak ve geniş aralıklarla iyi olanlarla birlikte çok sayıda korkunç nakliye firması vardır. Peki bir taşeroncuyu nasıl değerlendiriyor ve zamanınızı, paranızı ve mülkünüzü kurtarıyorsunuz?

1. Onları işe almak için acele etmiyorlar

İyi bir taşeronla çalışırken, herhangi bir taahhütte bulunmak için baskı hissetmezsiniz. Her şeyi size açıklamak için zamanlarını alacaklar ve kararınızı özgürce yapmalarına izin verecekler. Eğer bir çıkarcı sizi köşeye sıkıştırıyor gibi gözüküyorsa, şansınız paranıza değmez.

2. Bütün sorularınızı iyice cevaplıyorlar

İyi bir taşınma uzmanı, onlar hakkında özgürce soru sormanızı sağlar. Kendileri hakkında saklanacak hiçbir şeyleri yoktur ve aslında kim olduklarını ve işlerini tam olarak nasıl gerçekleştirdiklerini anlatmaya isteklidirler. Hangi araçları kullanıyorlar? Kim onların nakliyat takımının bir parçası? Bu tür detaylar önemlidir ve iyi bir taşıyıcı, onları tanımak için size bir şans verecektir.

3. İşlevsel, güncellenmiş bir web sitesine sahipler

Bugün bir web sitesine sahip olmak 90’lı yıllarda bir kartvizit sahibi olmak gibidir. Bir şirkete sahip değilse, muhtemelen sadece ciddi değildir ve bu bir uyarı işaretidir. Bir web sitesi, nakliyat firması hakkında size çokça şey öğretebilir.

Sadece bir web sitesiyle ilgili değil. Sitenin kalitesine de bakarak çok şey söyleyebilirsiniz. Çalışırken harcadıkları bir şey gibi mi görünüyor? Kendi işlerine değer vermiyorlarsa, neden projenize değer verirler?

4. Gizli masrafları yoktur

İyi bir çıkarcı, sadece onlar hakkında değil, aynı zamanda işinizle ilgili olabileceğiniz kadar çok soru sormanızı sağlar. İşle ilgili tüm detayları ve nasıl yapılacağını size anlatmak, gizli maliyet olasılığını ortadan kaldırır. Ahlaksız taşıyıcılar sadece projenin taslak bir görüntüsünü verecekler, sonra da maviden harcamalarla vuracaklar. Her şey bir alıntıda iyi parçalanmış olmalı.

5. Kanıtlanmış bir sicili var

Kanıtlanmış bir sicili, kötüyü iyiden ayırmanın en önemli yöntemidir. İyi bir çıkarmacının kaliteli hizmet geçmişi olacaktır. İncelemelere kendi web sitelerinde, sosyal medya sayfalarında veya kullanıcıların nakliyatcıları tartıştığı çevrimiçi topluluklarda erişebilirsiniz.

6. İşi alt yüklenmez

Her şey imzalandıktan sonra bazı taşıyıcılar işi taşerona verdiler. Bu, şu anda uğraştığınız insanlar tartıştığınız tüm küçük ayrıntıları bilmediği için bir takım problemleri beraberinde getiriyor. İyi bir taşınma uzmanı, kendi tam zamanlı çalışanlarıyla, söz verdikleri kamyonu kullanarak işi kendileri yapacaklardır.

7. Onlar Kibar

Harika müşteri hizmetleri, evden eve nakliyatta stresten kurtulmak için uzun bir yol kat eder. İşlerini bilen insanlarla çalışmak ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyabilmek için telaşlı bir havada nefes almanız bir nefes olabilir.

Kategoriler: Blog